Szeretném, ha imádkoznának értem, mert el van törve a jobbkezem 4es és 5ös kézközép csontja. Az idei évben már 2 balesetem volt, januárban bordáim törtek el és az ujjamat kellett műteni, ezért kérek imát!
Jelentkezz be, vagy regisztrálj a visszajelzéshez!