Zsanett kérte az imát
Lejár: 2026. 07. 28.
Kedves Imaközösség!
Mindkét kislányom autizmus spektrumzavarral él. 6 és fél, 4 évesek. A kisebbnél globális fejlődési késés és ADHD gyanú is van. Nem beszél. Nehéz felkelteni és fenntartási az érdeklődését. Jelenleg stagnál a fejlődése. Nagyon rosszul alszunk és ez mentálisan is nehéz most.
A nagyobb lánynak szépen megindult a fejlődése. Hála az óvodai közösségnek és a fejlesztéseknek.
Viszont vele a kicsi miatt kevesebbet tudok foglalkozni. Ezt Ő érzi, de nem tudja elmondani. Emiatt sokszor dacos, nehezebb Őt kordában tartani.
A férjemmel a fáradtság miatt több konfliktusunk van mostanában.
Kérek szépen imát a családomért, a fent leírt helyzet javulásáért.
Köszönöm szépen!
Zsanett