Kislányom

Zsanett kérte az imát

Lejár: 2026. 07. 28.

Kedves Imaközösség!

Mindkét kislányom autizmus spektrumzavarral él.  6 és fél, 4 évesek. A kisebbnél globális fejlődési késés és ADHD gyanú is van. Nem beszél. Nehéz felkelteni és fenntartási az érdeklődését. Jelenleg stagnál a fejlődése. Nagyon rosszul alszunk és ez mentálisan is nehéz most.

A nagyobb lánynak szépen megindult a fejlődése. Hála az óvodai közösségnek és a fejlesztéseknek.

Viszont vele a kicsi miatt kevesebbet tudok foglalkozni. Ezt Ő érzi, de nem tudja elmondani. Emiatt sokszor dacos, nehezebb Őt kordában tartani.

A férjemmel a fáradtság miatt több konfliktusunk van mostanában. 

Kérek szépen imát a családomért, a fent leírt helyzet javulásáért.

Köszönöm szépen!

Zsanett