
Sziasztok!
Szeretnék imát kérni egy éve tartó súlyos gyomorbetegséget okozó baktérium miatt, ami velem együtt az egész családomat nagyon megviseli. Sajnos eddig a rengeteg antibiotikummal nem sikerült .
Kérlek imádkozz, hogy sikerüljön kiirtani ezt a baktériumot! 🙏🏻