
Sziasztok!
Szeretnék imát kérni jövendőbelimért -bárki is legyen az- és magamért, hogy ajándék lehessek neki.
SegÃts Istenem, hogy felismerjük egymást, és erÅ‘sÃts majd meg minket a másikban és egymás igaz szeretetében. Add, hogy az önértékelésünk a helyén legyen, és segÃts elfogadnunk azt a sok kegyelmet és esetleges nehézséget egyaránt, amit a másik fél hoz magával. Nagy álmom, hogy közösen épÃthessük a Te országodat, mutasd meg kérlek ennek az útját, módját.
Ja, és add, hogy ne legyünk türelmetlenek, hanem bÃzzunk a Te tökéletes idÅ‘zÃtésedben, mert annál nincsen jobb!
Köszönöm, hogy imádkoztok értünk. :)