Mária kérte az imát
Lejár: 2026. 07. 23.
Egy édesanya gyógyulásáért kérem az imát. Sajnos abba kellett hagynia a gyógyszeres kezelést, nagy fájdalmai vannak, anélkül nehezen tud működni. Kérlek gondoljatok rá, hogy a Szűzanya segítségével megtalálja a gyógyuláshoz vezető utat és hogy ne veszítse el a reményt.
Köszönöm szépen. 🙏