Gyógyulásokért

Bianka kérte az imát

Lejár: 2026. 07. 22.

Szeretnék hálát adni a Jóistennek, hogy a mai műtétem során is gondomat viselte. Imádságot kérnék a gyógyulásomért, a felépülésemért és a vágyott gyermekáldásért. Ezen kívül megköszönöm, ha imába foglalod családunk egészségét, békességét, szüleim gyógyulását , édesapám megtérését és a sógornőm párra találását, katolikus közösségünk elindulását. Legyen áldott az Úr neve! ❤️🙏