Éva kérte az imát
Lejár: 2026. 07. 22.
Kedves közösség,
Olyan tehetetlennek érzem magam, egyszerüen nem vagyok képes normális életet élni. Folyamatosan aggódok és szorongok. Az életem nem ér semmit, eddig is csak azzal telt, hogy valohogyan túléljem a napot.
Ùgy érzem, hogy nem tudok magamon segíteni, és mások sem tudnak.