Szidónia kérte az imát
Lejár: 2026. 06. 30.
Imát szeretnék kérni, hogy ne legyen az a súlyos, gyógyíthatatlan betegsége kisfiamnak, amire gyanakszanak az orvosok. Kérem a imádkozzanak, hogy én ,mint anya, hogyha ez már valóság lesz, tudjam elfogadni, támogatni, és bízni az Istenben, hogy nem lesz súlyos, nem lesz olyan, amit már nem bírnànk el. Teljesen reménytelen vagyok, depresszióban már egy ideje. Hálásan köszönöm. Isten áldja!