Imát kérek családomért, szüleimért és testvéreimért. Mindig a Jóisten útján tudjunk járni. Férjemért aki most kezd egy új munkahelyen és egy kedves barátnőmért, akinek női betegsége van. Gyógyítja meg a Szűzanya 🙏🙏❤️
Jelentkezz be, vagy regisztrálj a visszajelzéshez!