Leszázalékolt, beteg ember vagyok. Nagyon sok betegségem van, ebből kifolyólag egyre nehezebben végzem el a munkám. Félek elvesztem a munkám. Erőt kérek, hogy ne adjam fel.
Visszajelzések:
2026. 06. 10.
Meglehetne hosszabítani?
Jelentkezz be, vagy regisztrálj a visszajelzéshez!